Opona letnia Pirelli Powergy 225/55 R18 98V
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Powergy 225/55 R18 98V 225/55 R18 98 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Powergy 225/55 R18 98V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Powergy (225/55 R18 98V) 3925800 | 631 zł |
Opona Pirelli 225/55R18 Powergy 98V - opony terenowe 39258 | 616 zł |
Pirelli Powergy ( 225/55 R18 98V ) 3925800 | 653 zł |
Pirelli Powergy ( 225/55 R18 98V ) | 660 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Powergy 225/55 R18 98V
Ceny na Pirelli Powergy 225/55 R18 98V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Powergy 225/55 R18 98V | od 616 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →