Літня шина Continental PremiumContact 7 225/55 R18 98V
Відео 1Фото 18 |
Виберіть розмір шин
Continental PremiumContact 7 225/55 R18 98V 225/55 R18 98 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental PremiumContact 7 225/55 R18 98V
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental 225/55R18 PREMIUMCONTACT 7 98V FR 3130630000 | 612 zł |
Continental PremiumContact 7 (225/55 R18 98V) 03130630000 | 664 zł |
Opona Continental 225/55R18 PremiumContact 7 98V FR - opony letnie 313063 | 594 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 225/55 R18 98V EVc ) 03130630000 | 699 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 225/55 R18 98V EVc ) | 707 zł |
Opony letnie 225/55R18 98V PremiumContact 7 Continental 2024 | 595 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental PremiumContact 7 225/55 R18 98V
Ціни на Continental PremiumContact 7 225/55 R18 98V |
---|---|---|---|---|
Continental PremiumContact 7 225/55 R18 98V | від 594 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →