Літня шина Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R18 98V
Відео 2Фото 3 |
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R18 98V 225/55 R18 98 V 225/55 R18 102 V |
|
Друга редакція гоночної шини Dunlop Sport Maxx RT для потужних версій сучасних легкових автомобілів. Гума відноситься до розряду літніх покришок зі стабільно надійними зчіпними властивостями на сухому та мокрому дорожньому покритті. Асиметричний протектор шини запозичили у справжніх спортивних візаві. Його пронизують дві пари широких та об'ємних аквадренажних каналів, що підкріплюються асиметричним розташуванням поперечних дренажних канавок для посилення зчіпних якостей.
Цілісні ребра протектора покращують керованість та стійкість транспортного засобу. У «плечах» Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R18 98V розміщуються спеціальні блоки Short Braking. При русі вони формують довгі поперечні кромки, які надають ширше відмінне поздовжнє зчеплення під час розгону та гальмування. При цьому їхня стабільність забезпечується жорсткою конструкцією плечин. Модель придбала майже плоский профіль контактної плями, що підвищує точність відгуку на команди кермового управління та мінімізує ймовірність нерівномірного зносу протектора. На високих швидкостях стабільна поведінка шини забезпечується завдяки посиленій конструкції брекера.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Купити Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R18 98V
Opona Dunlop 225/55R18 SP MAXX RT2 SUV 98V MFS - opony terenowe 579314 | 569 zł |
Dunlop Sport Maxx RT2 (225/55 R18 98V) 579314 | 529 zł |
Dunlop Sport Maxx RT2 ( 225/55 R18 98V SUV ) 579314 | 520 zł |
Dunlop Sport Maxx RT2 ( 225/55 R18 98V SUV ) | 520 zł |
Модификації Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R18 98V
Ціни на Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R18 98V |
---|---|---|---|---|
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R18 98V | від 520 zł | 4 пропозиції | ||
Dunlop Sport Maxx RT 2 225/55 R18 102V | від 568 zł | 6 пропозицій |