Літня шина Bridgestone Turanza 6 225/55 R18 98V
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Turanza 6 225/55 R18 98V 225/55 R18 98 V 225/55 R18 102 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Turanza 6 225/55 R18 98V
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone Turanza 6 ( 225/55 R18 98V Enliten / EV ) 20549 | 650 zł |
Bridgestone Turanza 6 (225/55 R18 98V) 31320 | 702 zł |
Bridgestone Turanza 6 ( 225/55 R18 98V Enliten / EV ) | 657 zł |
Opona Bridgestone 225/55R18 TURANZA 6 98 V - opony terenowe 20549 | 599 zł |
Opona letnia Bridgestone TURANZA 6 w rozmiarze 225/55R18 | 553 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Turanza 6 225/55 R18 98V
Ціни на Bridgestone Turanza 6 225/55 R18 98V |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza 6 225/55 R18 98V | від 553 zł | 8 пропозицій | ||
Bridgestone Turanza 6 225/55 R18 102Y | від 741 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →