Зимова шина Pirelli Cinturato Winter 2 215/60 R16 99H
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato Winter 2 215/60 R16 99H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato Winter 2 215/60 R16 99H
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Cinturato Winter 2 ( 215/60 R16 99H XL ) 4501100 | 637 zł |
Opona Pirelli 215/60R16 CINTURATO WINTER 2 99H XL. - opony zimowe 45011 | 509 zł |
Pirelli Cinturato Winter 2 (215/60 R16 99H) 3931600 | 755 zł |
Pirelli Cinturato Winter 2 ( 215/60 R16 99H XL ) | 645 zł |
Pirelli Cinturato Winter 2 (215/60 R16 99H) 4501100 | 563 zł |
Pirelli Cinturato Winter 2 ( 215/60 R16 99H XL ) 3931600 | 762 zł |
Pirelli Cinturato Winter 2 ( 215/60 R16 99H XL ) | 771 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →