Всесезонна шина Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W
Відео 4Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W 235/55 R19 101 T 235/55 R19 105 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Scorpion Zero All Season (235/55 R19 105W) 2759900 | 819 zł |
Pirelli Scorpion Zero All Season ( 235/55 R19 105W XL J, LR ) 2759900 | 863 zł |
Pirelli Scorpion Zero All Season ( 235/55 R19 105W XL J, LR ) | 873 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W
Ціни на Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 101T | від 986 zł | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W | від 819 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →