Opona całoroczna Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W
Wideo 4Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W 235/55 R19 101 T 235/55 R19 105 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion Zero All Season (235/55 R19 105W) 2759900 | 819 zł |
Pirelli Scorpion Zero All Season ( 235/55 R19 105W XL J, LR ) | 872 zł |
Pirelli Scorpion Zero All Season ( 235/55 R19 105W XL J, LR ) 2759900 | 863 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W
Ceny na Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 101T | od 986 zł | 1 oferta | ||
Pirelli Scorpion Zero All Season 235/55 R19 105W | od 819 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →