Всесезонна шина Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 105V
Відео 6Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 105V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 105V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Scorpion Verde All-Season (235/55 R19 105V) 1959800 | 778 zł |
Pirelli Scorpion Verde All-Season ( P235/55 R19 105V XL LR ) | 726 zł |
Pirelli Scorpion Verde All-Season ( P235/55 R19 105V XL LR ) 1959800 | 718 zł |
Opona wielosezonowa PIRELLI Scorpion Verde All Season 235/55 R19 105V Darm | 716 zł |
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55R19 105V | 787 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 105V
Ціни на Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 105V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 101H Run Flat Mercedes-Benz | від 863 zł | 5 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 101V | від 905 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 101V Run Flat | від 758 zł | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 101V Run Flat Mercedes-Benz | від 744 zł | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 105V | від 716 zł | 5 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 235/55 R19 105V Alfa Romeo | від 739 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →