Літня шина Pirelli PZero 245/35 R20 91Y Porsche
Відео 23Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero 245/35 R20 91Y Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero 245/35 R20 91Y Porsche
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero ( 245/35 ZR20 (91Y) N0 ) 1929000 | 1 270 zł |
Pirelli P Zero (245/35 R20 91Y) 1929000 | 1 241 zł |
Pirelli P Zero ( 245/35 ZR20 (91Y) N0 ) | 1 285 zł |
Opona Pirelli 245/35R20 PZERO 91 Y N0 - opony letnie 1929 | 1 045 zł |
Opona letnia PIRELLI P ZERO 245/35ZR20 91Y N0 | 1 293 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero 245/35 R20 91Y Porsche
Ціни на Pirelli PZero 245/35 R20 91Y Porsche |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 245/35 R20 91Y | від 1 064 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero 245/35 R20 91Y Porsche | від 1 045 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli PZero 245/35 R20 95Y | від 1 387 zł | 9 пропозицій | ||
Pirelli PZero 245/35 R20 95Y Aston Martin | від 1 225 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero 245/35 R20 95Y Ferrari | від 1 269 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero 245/35 R20 95Y Run Flat | від 1 254 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero 245/35 R20 95Y Seal | від 2 058 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →