Зимова шина Pirelli Scorpion Ice Zero 2 235/60 R18 107H
Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Ice Zero 2 235/60 R18 107H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Ice Zero 2 235/60 R18 107H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Scorpion Ice Zero 2 (235/60 R18 107H) 3791900 | 846 zł |
Pirelli Scorpion Ice Zero 2 ( 235/60 R18 107H XL, z kolcami ) 3791900 | 903 zł |
Pirelli Scorpion Ice Zero 2 ( 235/60 R18 107H XL, z kolcami ) | 914 zł |
Pirelli Scorpion Ice Zero 2 (235/60 R18 107H) 4270000 | 954 zł |
Pirelli Scorpion Ice Zero 2 ( 235/60 R18 107H XL, z kolcami ) 4270000 | 1 002 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →