Зимова шина Goodyear Ultra Grip Performance G1 205/60 R16 92H
Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Ultra Grip Performance G1 205/60 R16 92H 205/60 R16 92 H 205/60 R16 96 H RunFlat BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Ultra Grip Performance G1 205/60 R16 92H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Goodyear 205/60R16 ULTRA GRIP PERFORMANCE G1 92 H AO - opony zimowe | 512 zł |
Goodyear UltraGrip Performance GEN-1 (205/60 R16 92H) 532413 | 499 zł |
Goodyear UltraGrip Performance GEN-1 ( 205/60 R16 92H AO, EVR ) | 509 zł |
Goodyear UltraGrip Performance GEN-1 ( 205/60 R16 92H AO, EVR ) 532413 | 519 zł |
Модификації Goodyear Ultra Grip Performance G1 205/60 R16 92H
Ціни на Goodyear Ultra Grip Performance G1 205/60 R16 92H |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip Performance G1 205/60 R16 92H | від 499 zł | 4 пропозиції | ||
Goodyear Ultra Grip Performance G1 205/60 R16 96H Run Flat BMW/Mini | від 609 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →