Opona zimowa Pirelli Scorpion Ice Zero 2 215/55 R18 99T
Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Ice Zero 2 215/55 R18 99T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Ice Zero 2 215/55 R18 99T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion Ice Zero 2 (215/55 R18 99T) 4270800 | 921 zł |
Pirelli Scorpion Ice Zero 2 ( 215/55 R18 99T XL, z kolcami ) | 857 zł |
Pirelli Scorpion Ice Zero 2 ( 215/55 R18 99T XL, z kolcami ) 4270800 | 837 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →