Всесезонна шина Pirelli Scorpion All Season SF2 255/55 R19 111W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion All Season SF2 255/55 R19 111W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion All Season SF2 255/55 R19 111W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Pirelli 255/55R19 Scorpion Verde All Season SF2 111W - opony terenow | 702 zł |
Pirelli Scorpion All Season SF2 ( 255/55 R19 111W XL ) 4001200 | 835 zł |
Pirelli Scorpion All Season SF2 (255/55 R19 111W) 4001200 | 821 zł |
Pirelli Scorpion All Season SF2 ( 255/55 R19 111W XL ) | 852 zł |
Opona 4x4 wielosezonowa PIRELLI Scorpion All Season SF2 255/55 R19 111 W P | 780 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →