Opona całoroczna Pirelli Scorpion All Season SF2 255/55 R19 111W
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion All Season SF2 255/55 R19 111W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion All Season SF2 255/55 R19 111W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Pirelli 255/55R19 Scorpion Verde All Season SF2 111W - opony terenow | 702 zł |
Pirelli Scorpion All Season SF2 ( 255/55 R19 111W XL ) 4001200 | 835 zł |
Pirelli Scorpion All Season SF2 (255/55 R19 111W) 4001200 | 821 zł |
Pirelli Scorpion All Season SF2 ( 255/55 R19 111W XL ) | 852 zł |
Opona 4x4 wielosezonowa PIRELLI Scorpion All Season SF2 255/55 R19 111 W P | 780 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →