Всесезонна шина Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 103V
Відео 6Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 103V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 103V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Scorpion Verde All-Season (255/50 R19 103V) 2204900 | 1 027 zł |
Pirelli Scorpion Verde All-Season ( 255/50 R19 103V N0 ) 2204900 | 1 107 zł |
Pirelli Scorpion Verde All-Season ( 255/50 R19 103V N0 ) | 1 121 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 103V
Ціни на Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 103V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 103V | від 1 027 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 107H | від 922 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Verde All Season 255/50 R19 107H Run Flat | від 1 013 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →