Всесезонна шина Pirelli Carrier All Season 215/60 R16C 103T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Carrier All Season 215/60 R16C 103T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Carrier All Season 215/60 R16C 103T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Carrier All Season (215/60 R16 103/101T) 3952800 | 685 zł |
Opona Pirelli 215/60R16 C Carrier All Season 103T - opony dostawcze 39528 | 979 zł |
Pirelli Carrier All Season ( 215/60 R16C 103/101T ) 3952800 | 818 zł |
Pirelli Carrier All Season ( 215/60 R16C 103/101T ) | 828 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →