Літня шина Pirelli Cinturato P7 Blue 285/40 R20 108Y
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 Blue 285/40 R20 108Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P7 Blue 285/40 R20 108Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Cinturato P7 Blue (285/40 R20 108Y) 2858600 | 1 541 zł |
Opona Pirelli 285/40R20 CINTURATO P7 BLUE 108Y XL - opony letnie 28586 | 1 238 zł |
Pirelli Cinturato P7 Blue ( 285/40 R20 108Y XL Elect, NF0 ) 2858600 | 1 544 zł |
Pirelli Cinturato P7 Blue ( 285/40 R20 108Y XL Elect, NF0 ) | 1 562 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →