Opona letnia Pirelli Cinturato P7 Blue 285/40 R20 108Y
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato P7 Blue 285/40 R20 108Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Cinturato P7 Blue 285/40 R20 108Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Cinturato P7 Blue (285/40 R20 108Y) 2858600 | 1 541 zł |
Opona Pirelli 285/40R20 CINTURATO P7 BLUE 108Y XL - opony letnie 28586 | 1 238 zł |
Pirelli Cinturato P7 Blue ( 285/40 R20 108Y XL Elect, NF0 ) 2858600 | 1 544 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →