Всесезонна шина Pirelli Cinturato All Season Plus 235/55 R18 104V
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato All Season Plus 235/55 R18 104V 235/55 R18 104 V 235/55 R18 104 V Seal |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato All Season Plus 235/55 R18 104V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Cinturato All Season Plus (235/55 R18 104V) 4215600 | 653 zł |
Pirelli Cinturato All Season Plus ( 235/55 R18 104V XL ) 4215600 | 656 zł |
Opona Pirelli 235/55R18 CINTURATO ALLSEASON+ 104V XL - opony terenowe 4215 | 629 zł |
Pirelli Cinturato All Season Plus ( 235/55 R18 104V XL ) | 664 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato All Season Plus 235/55 R18 104V
Ціни на Pirelli Cinturato All Season Plus 235/55 R18 104V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato All Season Plus 235/55 R18 104V | від 629 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato All Season Plus 235/55 R18 104V Seal | від 588 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →