Зимова шина Pirelli Scorpion Winter 2 255/55 R20 110V
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Winter 2 255/55 R20 110V 255/55 R20 110 V 255/55 R20 110 V Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Winter 2 255/55 R20 110V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Pirelli 255/55R20 Scorpion Winter 2 XL M+S 110V - opony terenowe 413 | 1 219 zł |
Pirelli Scorpion Winter 2 ( 255/55 R20 110V XL ) 4138200 | 1 371 zł |
Pirelli Scorpion Winter 2 (255/55 R20 110V) 4138200 | 1 355 zł |
Pirelli Scorpion Winter 2 ( 255/55 R20 110V XL ) | 1 446 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Winter 2 255/55 R20 110V
Ціни на Pirelli Scorpion Winter 2 255/55 R20 110V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 2 255/55 R20 110V | від 1 219 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 2 255/55 R20 110V Porsche | від 1 552 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →