Opona zimowa Pirelli Scorpion Winter 2 255/55 R20 110V
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion Winter 2 255/55 R20 110V 255/55 R20 110 V 255/55 R20 110 V Porsche |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion Winter 2 255/55 R20 110V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Pirelli 255/55R20 Scorpion Winter 2 XL M+S 110V - opony terenowe 413 | 1 219 zł |
Pirelli Scorpion Winter 2 ( 255/55 R20 110V XL ) 4138200 | 1 349 zł |
Pirelli Scorpion Winter 2 (255/55 R20 110V) 4138200 | 1 355 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion Winter 2 255/55 R20 110V
Ceny na Pirelli Scorpion Winter 2 255/55 R20 110V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 2 255/55 R20 110V | od 1 219 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Scorpion Winter 2 255/55 R20 110V Porsche | od 1 552 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →