Літня шина Pirelli PZero PZ4 255/40 R20 101Y Run Flat
Відео 6Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 255/40 R20 101Y Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 255/40 R20 101Y Run Flat
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero PZ4 SC Run Flat (255/40 R20 101Y) 3781000 | 1 282 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC Run Flat ( 255/40 R20 101Y XL MOE-S, PNCS, runflat ) | 1 410 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC Run Flat ( 255/40 R20 101Y XL MOE-S, PNCS, runflat ) | 1 427 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 255/40 R20 101Y Run Flat
Ціни на Pirelli PZero PZ4 255/40 R20 101Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 255/40 R20 101T Seal | від 1 306 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 255/40 R20 101V Volvo | від 1 191 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 255/40 R20 101Y Aston Martin | від 1 423 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 255/40 R20 101Y Audi | від 917 zł | 8 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 255/40 R20 101Y Mercedes-Benz | від 1 005 zł | 11 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 255/40 R20 101Y Porsche | від 1 308 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 255/40 R20 101Y Run Flat | від 1 282 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →