Opona letnia Pirelli Cinturato P1 185/65 R15 88H
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato P1 185/65 R15 88H 185/65 R15 88 H 185/65 R15 88 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Cinturato P1 185/65 R15 88H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Cinturato P1 Verde (185/65 R15 88H) 2326700 | 562 zł |
Pirelli Cinturato P1 Verde ( 185/65 R15 88H ) | 478 zł |
Pirelli Cinturato P1 Verde ( 185/65 R15 88H ) 2326700 | 471 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Cinturato P1 185/65 R15 88H
Ceny na Pirelli Cinturato P1 185/65 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P1 185/65 R15 88H | od 471 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Cinturato P1 185/65 R15 88T | od 332 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →