Opona całoroczna Pirelli Cinturato All Season SF3 225/65 R17 106V
Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato All Season SF3 225/65 R17 106V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Cinturato All Season SF3 225/65 R17 106V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Cinturato All Season SF 3 (225/65 R17 106V) 4339900 | 637 zł |
Pirelli Cinturato All Season SF 3 ( 225/65 R17 106V XL ) 4339900 | 646 zł |
Opona Pirelli 225/65R17 CINTURATO AS SF3 106V XL - opony terenowe 43399 | 559 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →