Opona zimowa Pirelli Winter SottoZero 245/35 R18 92V
Wideo 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Winter SottoZero 245/35 R18 92V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Winter SottoZero 245/35 R18 92V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Winter 240 SottoZero (245/35 R18 92V) 1696000 | 1 318 zł |
Pirelli Winter 240 SottoZero ( 245/35 R18 92V XL ) 1696000 | 1 320 zł |
Pirelli Winter 240 SottoZero ( 245/35 R18 92V XL ) | 1 335 zł |
Wideo recenzje
Polecamy