Opona całoroczna Pirelli Cinturato P7 All Season 245/40 R18 97H
Wideo 6 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato P7 All Season 245/40 R18 97H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Cinturato P7 All Season 245/40 R18 97H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Cinturato P7 All Season (245/40 R18 97H) 2417600 | 642 zł |
Pirelli Cinturato P7 All Season ( 245/40 R18 97H XL AO ) | 720 zł |
Pirelli Cinturato P7 All Season ( 245/40 R18 97H XL AO ) 2417600 | 719 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →