Opona całoroczna Pirelli Scorpion All Terrain Plus 225/65 R17 102H
Wideo 9Zdjęcia 18 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Scorpion All Terrain Plus 225/65 R17 102H 225/65 R17 102 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Scorpion All Terrain Plus 225/65 R17 102H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Scorpion All Terrain Plus (225/65 R17 102H) 2724900 | 758 zł |
Pirelli Scorpion All Terrain Plus ( 225/65 R17 102H ) 2724900 | 848 zł |
Pirelli Scorpion All Terrain Plus ( 225/65 R17 102H ) | 858 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Scorpion All Terrain Plus 225/65 R17 102H
Ceny na Pirelli Scorpion All Terrain Plus 225/65 R17 102H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion All Terrain Plus 225/65 R17 102H | od 758 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →