Opona letnia Pirelli PZero Asimmetrico 285/40 R17 100Y
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero Asimmetrico 285/40 R17 100Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero Asimmetrico 285/40 R17 100Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero Asimmetrico ( 285/40 ZR17 (100Y) ) 2593700 | 2 552 zł |
Pirelli P Zero Asimmetrico (285/40 R17 100Y) 2593700 | 2 545 zł |
Pirelli P Zero Asimmetrico ( 285/40 ZR17 (100Y) ) | 2 581 zł |
Polecamy