Opona całoroczna Pirelli Scorpion Zero Asimmetrico 255/50 R19 107Y
Zdjęcia 3 |
Pirelli Scorpion Zero Asimmetrico 255/50 R19 107Y |
|
Opona letnia do mocnych SUV-ów, pickupów i crossoverów z unikalną asymetryczną rzeźbą bieżnika. W środkowej części bieżnika modelu znajduje się szerokie podłużne żebro usztywniające, które odpowiada za stabilność kierunkową maszyny na prostej trajektorii przy dużych prędkościach oraz zapewnia czytelne i szybkie reakcje na polecenia kierowania. Żebra po bokach środkowego mają kształt zygzaka.
Ich prace mają na celu poprawę właściwości trakcyjnych opony oraz skrócenie drogi hamowania na różnego rodzaju nawierzchniach drogowych. Pirelli Scorpion Zero Asimmetrico 255/50 R19 107Y posiada zaawansowany system odprowadzania wody, który zapobiega wpadaniu auta w aquaplaning podczas jazdy po autostradzie w deszczową pogodę. Wysoka sztywność barków opony nadaje sportowy charakter właściwości jezdnych pojazdu. Model jest przeznaczony do użytku na twardych drogach z okazjonalnymi wypadami w nieskomplikowane warunki terenowe. Jej produkcja została uruchomiona w popularnych rozmiarach do samochodów klasy SUV na koła o średnicy otworu od R17 do R22.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Kup Pirelli Scorpion Zero Asimmetrico 255/50 R19 107Y
Pirelli Scorpion Zero Asimmetrico ( 255/50 ZR19 107Y XL ) 1619700 | 992 zł |
Pirelli Scorpion Zero Asimmetrico (255/50 R19 107Y) 1619700 | 969 zł |
Pirelli Scorpion Zero Asimmetrico ( 255/50 ZR19 107Y XL ) | 1 004 zł |