Opona letnia Pirelli Carrier 235/65 R16C 115R
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Carrier 235/65 R16C 115R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Carrier 235/65 R16C 115R
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Pirelli 235/65R16C CARRIER 115/113 R - opony dostawcze 43477 | 746 zł |
Pirelli Carrier (235/65 R16 115/113R) 2165500 | 896 zł |
Pirelli Carrier ( 235/65 R16C 115/113R ) | 876 zł |
Pirelli Carrier ( 235/65 R16C 115/113R 8PR ) 2165500 | 898 zł |
Pirelli Carrier (235/65 R16 115/113R) 4347700 | 864 zł |
Pirelli Carrier ( 235/65 R16C 115/113R 8PR ) | 908 zł |
Pirelli Carrier ( 235/65 R16C 115/113R ) 4347700 | 866 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →