Opona letnia Pirelli P6000 215/60 R15 94W Porsche
Wybierz rozmiar opony
Pirelli P6000 215/60 R15 94W Porsche |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli P6000 215/60 R15 94W Porsche
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P6000 (215/60 R15 94W) 3569800 | 1 293 zł |
Pirelli P6000 ( 215/60 R15 94W N3 ) 3569800 | 1 374 zł |
Pirelli P6000 ( 215/60 R15 94W N3 ) | 1 389 zł |
Polecamy