Telewizor LG 55QNED82 2023 55 "
Zdjęcia 5 |
LG 55QNED82 2023 55 "
Wyświetlacz:55 ", 3840x2160 px, 120 Hz, Mini LED
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 55QNED82 2023 55 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG TV LED 55QNED826RE 4K UHD NanoCell Quantum DotSeria QNED82 55QNED826RE LG QNED TV 4K Procesor 4K ?7 Gen6. HDR10 / HLG.DTSX By-pass. Comp. WISA 2.1.SMART TV WebOS 23FUNKCJE GAMING: AMD FreeSync, VRR, ALLMHDR HGiG, Kompatybilny Cloud Gaming TV 55¨ (139cm) 4K QNED. SmarTV webOS 23 z Sterowaniem Głosowym z Magic Remote Control, Współpracuje z Google Assistant, Asystent Alexa zintegrowany, Współpra... więcejcuje z Apple HomeKit, Współpracuje z Apple Airplay2, Screen Share, Darmowa przeglądarka, LG Channels, kanały TV IP, Alerty sportowe, Certified Wi-Fi Amazon.plZłóż skargę | 3 553 zł |
Telewizor LED LG 55QNED823RE 55 cali 4K UHDTelewizor LG 55QNED823RE matryca 100/120hz IDEALNY DO KONSOL Polska dystrybucja. Kupując u nas... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 899 zł |
LG 55QNED823RE LED, 120Hz, 4K, Precision Dimming, Slim 55QNED823REXZKolor: Grafitowy Gwarancja: 24 miesiące Załączone wyposażenie: Pilot Magic
Przewód zasilający
Baterie 2x AA
Instrukcja Możliwość montażu na ścianie: Tak VESA: 300 x 300 Waga z podstawą: 17,9 kg Wysokość z podstawą [mm]: 781 mm Szerokość z podstawą [mm]: 1233 Głebokość z podstawą [mm]: 271 mm Wysokość bez podstawy[mm]: 716 mm Szerokość bez podsta... więcejwy [mm]: 1233 mm Głębokość bez podstawy [mm]: 44 mm Typ telewizora: QNED Wielkość ekranu [cal]: 55" Rozdzielczość [px]: 3840 x 2160 px Tuner telewizji naziemnej (DVB-T): DVB-T/T2-HEVC Technologie obrazu: Super skalowanie AI do rozdzielczości 4K
FILMMAKER MODE
AI Picture Pro
Wybór gatunku AI Technologie dźwięku: Clear Voice Pro
Synchronizacja dźwięku LG
AI Sound Pro (wirtualny miks 5.1.2)
Strojenie akustyczne AI Głośniki: 2.0 Stereo Moc głośników [W]: 20 W Technologie kontrastu: Local Dimming
Kontrola jasności AI Standard HD: 4K Ultra HD Odświeżanie [Hz]: 100 Hz / 120 Hz Inne technologie: Funkcje dla graczy:
FreeSync
Optymalizator gier
Zmienne odśiwęzanie VRR
HGIG
Automatycznie niskie opóźnienie ALLM Tuner telewizji kablowej (DVB-C): DVB-C Tuner telewizji satelitarnej (DVB-S): DVB-S/S2 Technologia odświeżania: Motion Pro
HDR Nowa linia: 2023 HDR (High Dynamic Range): Tak Przekątna ekranu [cal]: 51 - 59" Technologie kolorów: Szeroka gama kolorów QNED Color
Dynamiczne mapowanie tonów Technologia HDR: HDR10
HLG Funkcje specjalne: ["Du017awiu0119 Neonet.plZłóż skargę | 2 999 zł |
LG 55QNED823RE 55" LED 4K 120Hz webOS HDMI 2.1 DVB-T2Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, Rakuten TV, Canal Plus Online, Stadia, Geforce Now, Viaplay, SkyShowtime;Apl RTV Euro AGDZłóż skargę | 3 099 zł |
Seria LG QNED (mini LED, 2022)Porównaj w tabeli →
od 1 868 zł
43 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent
od 2 289 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 2 999 zł
50 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 325 zł
50 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 4 398 zł
55 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 5 699 zł
65 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 2 899 zł
55 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 499 zł
75 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 3 405 zł
55 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 189 zł
65 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 899 zł
55 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, ≥ 4 HDMI
od 4 499 zł
75 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 599 zł
55 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 990 zł
65 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, ≥ 4 HDMI
od 2 889 zł
65 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 8 490 zł
86 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 4 990 zł
75 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 466 zł
50 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, ≥ 4 HDMI
od 5 499 zł
65 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 848 zł
75 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
Modyfikacje LG 55QNED82 2023
Ceny na LG 55QNED82 2023 |
---|---|---|---|---|
LG 50QNED82 2023 50 " | od 3 466 zł | 1 oferta | ||
LG 55QNED82 2023 55 " | od 2 899 zł | 4 oferty | ||
LG 65QNED82 2023 65 " | od 3 990 zł | 3 oferty | ||
LG 75QNED82 2023 75 " | od 7 275 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 2 476 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 235 zł
55 ", 4K, 120 Hz, FALD, HDR10+, FreeSync, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 907 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 3 000 zł
55 ", 4K, 120 Hz, ids 960 kl./s, HDR10, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 989 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 599 zł
55 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 500 zł
55 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 4, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 849 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 600 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 999 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 3 466 zł
55 ", 4K, 120 Hz, ids 4000 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2