Telewizor LG 65QNED82 2023 65 "
Zdjęcia 5 |
LG 65QNED82 2023 65 "
Wyświetlacz:65 ", 3840x2160 px, 120 Hz, Mini LED
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:Smart TV, Wi-Fi, LAN
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 65QNED82 2023 65 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor LED LG 65QNED823RE 65 cali 4K UHDNajważniejsze parametry: ✅Wymiary z podstawą (WxSxG)[cm]: 90.9x145.6x28.5✅Wymiary bez podstawy... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 999 zł |
LG 65QNED823RE QNED, 120Hz, 4K, Precision Dimming, Slim 65QNED823REXZKolor: Czarny Gwarancja: 24 miesiące Załączone wyposażenie: Kabel zasilający
Pilot Magic
Podstawa Możliwość montażu na ścianie: Tak VESA: 300 x 300 mm Waga z podstawą: 26,3 kg Waga bez podstawy: 22,5 kg Wysokość z podstawą [mm]: 1456 mm Szerokość z podstawą [mm]: 1456 Głebokość z podstawą [mm]: 285 mm Wysokość bez podstawy[mm]: 840 mm Szerokość b... więcejez podstawy [mm]: 1456 mm Głębokość bez podstawy [mm]: 30 mm Typ telewizora: QNED Wielkość ekranu [cal]: 65" Rozdzielczość [px]: 3840 x 2160 px Tuner telewizji naziemnej (DVB-T): DVB-T2 Technologie dźwięku: Dolby Digital Głośniki: 2.0 Moc głośników [W]: 20 W Standard HD: 4K Ultra HD Odświeżanie [Hz]: 100 Hz / 120 Hz Tuner telewizji kablowej (DVB-C): DVB-C Tuner telewizji satelitarnej (DVB-S): DVB-S/S2 Technologia odświeżania: Refresh Rate 120 Hz HDR (High Dynamic Range): Tak Przekątna ekranu [cal]: 60 - 70" Technologia HDR: HDR 10 Funkcje specjalne: ["Pilot Magic","HbbTV", Neonet.plZłóż skargę | 3 990 zł |
LG 65QNED823RE 65" LED 4K 120Hz webOS HDMI 2.1 DVB-T2Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, Rakuten TV, Canal Plus Online, Stadia, Geforce Now, Viaplay, SkyShowtime;Apl RTV Euro AGDZłóż skargę | 3 999 zł |
Seria LG QNED (mini LED, 2022)Porównaj w tabeli →
od 1 868 zł
43 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent
od 2 289 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 2 999 zł
50 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 325 zł
50 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 4 398 zł
55 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 5 699 zł
65 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 2 899 zł
55 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 499 zł
75 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 3 405 zł
55 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 189 zł
65 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 899 zł
55 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, ≥ 4 HDMI
od 4 499 zł
75 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 599 zł
55 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 990 zł
65 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, ≥ 4 HDMI
od 2 889 zł
65 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 8 490 zł
86 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 4 990 zł
75 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 466 zł
50 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, ≥ 4 HDMI
od 5 499 zł
65 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 848 zł
75 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
Modyfikacje LG 65QNED82 2023
Ceny na LG 65QNED82 2023 |
---|---|---|---|---|
LG 50QNED82 2023 50 " | od 3 466 zł | 1 oferta | ||
LG 55QNED82 2023 55 " | od 2 899 zł | 4 oferty | ||
LG 65QNED82 2023 65 " | od 3 990 zł | 3 oferty | ||
LG 75QNED82 2023 75 " | od 7 275 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 200 zł
65 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 4, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 300 zł
65 ", 4K, 120 Hz, ids 4300 kl./s, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, soundbar, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 344 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 189 zł
65 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 399 zł
65 ", 4K, 120 Hz, ids 4300 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 099 zł
65 ", 4K, 120 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 599 zł
65 ", 4K, 120 Hz, ids 4600 kl./s, QLED, Mini LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 600 zł
65 ", 4K, 120 Hz, ids 3400 kl./s, QLED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 619 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2