Telewizor LG 50QNED81 2023 50 "
Zdjęcia 5 |
Podstawowy model z rodziny LG QNED81 z 2023 roku, wyposażony w 50-calowy ekran 4K z 10-bitową głębią kolorów. Wyświetlacz Quantum Dot NanoCell Plus posiada lokalne strefy przyciemniania, zapewniające najczystszą reprodukcję kolorów i jest w stanie wyświetlić ponad 1 miliard kolorów, a także obsługuje standardy technologii Dolby Vision, HDR10, HLG i Advanced HDR. Model napędza progresywny procesor LG α 7 Gen 6 z inteligentnymi funkcjami AI Sound Pro, AI Picture Pro, AI Brightness Control i 4K AI Super Upscaling.
Podsystem akustyczny LG 50QNED81 2023 wykonany jest według schematu 2.0 o łącznej mocy 20 W. Wspomniana technologia AI Sound Pro wspiera tworzenie wirtualnych kanałów audio 5.1.2. Półka z interfejsem telewizora zawiera dwa porty HDMI v 2.1 (z których jeden ma eARC), kilka portów HDMI v 2.0 i dwa pełnowymiarowe porty USB. Dzięki portom HDMI v 2.1 możliwe jest odbieranie sygnału 4K przy 120 kl./s z konsol do gier.
Dodatek ekranowy Game Optimizer odpowiada za grupowanie kluczowych parametrów gier, takich jak liczba klatek na sekundę (VRR) i opóźnienie sygnału (ALLM). Interfejs systemu webOS 23 smart zainstalowanego w gotowym modelu obsługuje nawigację za pomocą szybkich kart i zakładek. Sterowanie pracą telewizora ma odbywać się za pomocą „magicznego” pilota Magic, który wyposażony jest w kółko przewijania i żyroskop ułatwiający poruszanie się kursorem po ekranie. W przypadku montażu panelu TV na ścianie należy osobno zaopatrzyć się w odpowiedni uchwyt VESA o wymiarach 200x200 mm.
Kup LG 50QNED81 2023 50 "
Wszystkie ceny 6 →Telewizor LED LG 50QNED813RE 50 cali 4K UHD | 2 999 zł |
LG 50QNED813RE TV-LCD-LG-0503 | 2 999 zł |
Telewizor LG 50QNED813RE 50'' LED 4K 100Hz WebOS 50QNED816RE | 2 999 zł |
LG 50QNED813RE 50" LED 4K 120Hz webOS HDMI 2.1 DVB-T2 | 2 999 zł |
LG 50QNED813RE 50" (126 cm), Smart TV, WebOS 23, 4K HDR QNED MiniLED, 3840 | 3 321 zł |
LG 50QNED813RE - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomate | 4 499 zł |
Modyfikacje LG 50QNED81 2023
Ceny na LG 50QNED81 2023 |
---|---|---|---|---|
LG 50QNED81 2023 50 " | od 2 999 zł | 6 oferty | ||
LG 55QNED81 2023 55 " | od 2 899 zł | 12 oferty | ||
LG 65QNED81 2023 65 " | od 4 189 zł | 4 oferty | ||
LG 75QNED81 2023 75 " | od 4 990 zł | 4 oferty | ||
LG 86QNED81 2023 86 " | od 7 399 zł | 6 oferty |