Telewizor LG 75QNED81 2023 75 "
Zdjęcia 12 |
LG 75QNED81 2023 75 "
Wyświetlacz:75 ", 3840x2160 px, 120 Hz
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup LG 75QNED81 2023 75 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LG Telewizor LG QNED 75QNED813RE 75" 4K 100Hz Quantum Dot NanoCell CzarnyTelewizor LG 75Qned813Re Qned 4K Smart TV ze sztuczną inteligencją. Zachwyć się kolorami nie z tego świata dzięki technologii Qned Color Pro wspieranej przez Quantum Dot i NanoCell. Telewizor LG Qned wykorzystuje algorytmy uczenia głębokiego do zwiększania współczynnika kontrastu i jasności, aby uzyskać ostry i naturalny obraz z minimalnym efektem... więcejpoświaty. Praca zaawansowanego procesora, α7 AI 4K Gen6, zapewni fantastyczne wrażenia wizualne i słuchowe dostosowane do własnych preferencji. MediaMarkt.plZłóż skargę | 5 299 zł |
Telewizor LED LG 75QNED813RE 75 cali 4K UHDKolor: GrafitowyGwarancja: 24 miesiąceZałączone wyposażenie: Pilot Magic Przewód zasilający... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 4 990 zł |
Telewizor LG 75QNED813RE 75'' LED 4K 100Hz WebOS 75QNED816REQNED oświetlony, powiększony. Zobacz Czyste kolory jeszcze bogatsze. Doświadcz kolorów nie z tego świata dzięki technologii QNED Color obsługiwanej przez kropki kwantowe i technologię NanoCell. Procesor α7 AI 4K Gen6 zapewnia naprawdę potężne wrażenia, które są dostosowane do Twoich preferencji. Listwy dźwiękowe LG zostały specjalnie zaprojektowane... więcejdo bezproblemowej współpracy z telewizorem LG, łącząc się w celu zapewnienia doskonałej rozrywki. Po podłączeniu do telewizora LG soundbar automatycznie i odpowiednio przełącza tryby. Zapewnia również dodatkowe ustawienia dźwięku, z których można korzystać nie tylko za pośrednictwem listwy dźwiękowej, ale nawet telewizora, do którego jest podłączony. Zapewnij swojemu telewizorowi wygodę dzięki spersonalizowan Mediaexpert.plZłóż skargę | 5 299 zł |
LG 75QNED813RE 75" LED 4K 120Hz webOS HDMI 2.1 DVB-T2Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, Rakuten TV, Canal Plus Online, Stadia, Geforce Now, Viaplay, SkyShowtime;Apl RTV Euro AGDZłóż skargę | 5 299 zł |
Seria LG QNED (mini LED, 2022)Porównaj w tabeli →
od 1 868 zł
43 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent
od 2 289 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 2 999 zł
50 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 325 zł
50 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 4 398 zł
55 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 5 699 zł
65 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 2 899 zł
55 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 7 499 zł
75 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 3 405 zł
55 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 4 189 zł
65 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 899 zł
55 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, ≥ 4 HDMI
od 4 499 zł
75 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 2 599 zł
55 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 990 zł
65 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, ≥ 4 HDMI
od 2 889 zł
65 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 8 490 zł
86 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
od 4 990 zł
75 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 466 zł
50 ", 4K, 120 Hz, Mini LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, ≥ 4 HDMI
od 5 499 zł
65 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Mini LED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 7 Gen 5, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 3 848 zł
75 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, ≥ 4 HDMI
Modyfikacje LG 75QNED81 2023
Ceny na LG 75QNED81 2023 |
---|---|---|---|---|
LG 50QNED81 2023 50 " | od 2 999 zł | 6 oferty | ||
LG 55QNED81 2023 55 " | od 2 899 zł | 12 oferty | ||
LG 65QNED81 2023 65 " | od 4 189 zł | 4 oferty | ||
LG 75QNED81 2023 75 " | od 4 990 zł | 4 oferty | ||
LG 86QNED81 2023 86 " | od 7 399 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 499 zł
75 ", 4K, 120 Hz, NanoCell, Edge LED, HDR10, FreeSync, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 5 200 zł
75 ", 4K, 120 Hz, ids 3400 kl./s, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, FreeSync, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 849 zł
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), tuner T2
od 4 125 zł
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse), ≥ 4 HDMI
od 2 619 zł
43 ", 4K, 120 Hz, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling do 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 538 zł
43 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 kl./s, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 188 zł
55 ", 4K, 60 Hz, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 4 594 zł
55 ", 4K, 120 Hz, QLED, Mini LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, duża liczba głośników, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 790 zł
55 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)
od 1 749 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, Upscaling do 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 149 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 491 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, sterowanie głosowe, asystent, funkcja przestrzennej myszki (air mouse)