Klocki Lego Dried Flower Centerpiece 10314
Wideo 11Zdjęcia 9 |
Lego Dried Flower Centerpiece 10314 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego Dried Flower Centerpiece 10314
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LEGO Klocki LEGO Icons Stroik z suszonych kwiatów (10314) WielokoloroweZrelaksuj się i rozwiń kreatywność dięki zestawowi dla dorosłych Lego® Icons Stroik z suszonych kwiatów (10314). Kolorowe kwi... więcejaty Lego mogą sprawdzić się jako ozdoba, kwiecista dekoracja ścienna lub większa ozdoba w połączeniu z innymi zestawami z tej serii. Model Lego 10314 jest podzielony na części, więc mogą go budować wspólnie dwie osoby. To idealny projekt do tworzenia z bliskimi. MediaMarkt.plZłóż skargę | 200 zł |
LEGO ICONS 10314 Stroik z suszonych kwiatów10314 LEGO ICONS Stroik z suszonych kwiatów Stwórz dekorację, która nie wymaga pielęgnacji,... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 160 zł |
Klocki LEGO Icons Stroik z suszonych kwiatów 10314LEGO® Icons Stroik z suszonych kwiatów Stwórz dekorację, która nie wymaga pielęgnacji, budując LEGO® Icons Stroik z suszonych... więcejkwiatów (10314). Wciągający projekt konstrukcyjny dla dorosłych jest pełen kolorowych kwiatów inspirowanych barwami jesieni. Gwiazdami bukietu są gerbera i róża. Po ukończeniu możesz stworzyć z niego ozdobę kolekcji lub powiesić na ścianie jako dekorację, którą można cieszyć się bez końca. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 812 Zalecany wiek: 18+ Długość pudełka (mm): 382 Szerokość pudełka (mm): 262 Wysokość pudełka (mm): 56,5 Waga opakowania (kg): 0,66 Stwórz stroik z suszonych kwiatów Pozwól swojej wyobraźni rozkwitnąć i zbuduj piękną ozdobę do domu inspirowaną barwami jesieni. Wspólne budowanie kwiatów Stroik może budować wiele osób – to świetna okazja, aby przeżywać niezapomniane chwile z bliskimi. Piękna ozdoba kolekcji Zachwyć swoich gości pięknym stroikiem na stół. Aranżuj suszone kwiaty Czerp radość z odkrywania różnych aranżacji kwiatowych. Łącz różne zestawy Większa ozdoba składa się z wielu zestawów (sprzedawanych osobno). Odprężający projekt konstrukcyjny Oddaj się budowaniu tego stroika z suszonych kwiatów i z radością odkrywaj misternie wykonane detale. Piękna ozdoba LEGO® Piękna ozdoba LEGO® Zbudowany zestaw stanie się wyjątkową ozdobą domu każdego fana LEGO®, która wprowadzi radosną atmosferę. Rozwijajcie się razem Model do zbudowania ma dzieloną konstrukcję, dzięki czemu dwie osoby mogą budować go jednocześnie. To świetny sposób na spędzenie czasu w gronie przyjaciół lub rodziny. Rośliny zrobione z roślin Ten zestaw jest częścią rewolucyjnej botanicznej kolekcji LEGO dla dorosłych i zawiera elementy wykonane z plastiku pochodzenia roślinnego, pozyskanego z trzciny cukrowej ze zrównoważonego źródła. Rozwijaj kreatywność – stwórz ozdobę LEGO® Icons Stroik z suszonych kwiatów (10314) dzięki temu relaksującemu zestawowi dla dorosłych Inspirowany jesienią – ten kwiatowy zestaw konstrukcyjny jest pełen kolorowych kwiatów inspirowanych barwami jesieni, a jego głównymi elementami są gerbera i róża Wspólne budowanie – model ma dzieloną konstrukcję, więc jednocześnie mogą budować dwie osoby. To świetna okazja do relaksu i wspólnego budowania z najbliższymi Kwitnące ozdoby – po ukończeniu model można ustawić na stole, powiesić na ścianie lub połączyć z innymi zestawami z tej serii, by stworzyć dużą kompozycję Prezent dla miłośników kwiatów – floryści i miłośnicy kwiatów mogą rozwijać swoją pasję dzięki modelowi LEGO® Icons Stroik z suszonych kwiatów Wymiary – produkt ma 7 cm wysokości, 40 cm szerokości i 13 cm głębokości Rośliny zrobione z roślin – ten zestaw jest częścią botanicznej kolekcji LEGO i zawiera elementy wykonane z plastiku pochodzenia roślinnego, pozyskanego z trzciny cukrowej ze zrównoważonego Maxelektro.plZłóż skargę | 204 zł |
Klocki konstrukcyjne LEGO Icons 10314 Stroik z suszonych kwiatów DZI-ZKLO-Klocki LEGO 10314 Stroik z suszonych kwiatów Stwórz dekorację, która nie wymaga pielęgnacji, budując LEGO® Icons Stroik z sus... więcejzonych kwiatów (10314). Wciągający projekt konstrukcyjny dla dorosłych jest pełen kolorowych kwiatów inspirowanych barwami jesieni. Gwiazdami bukietu są gerbera i róża. Po ukończeniu możesz stworzyć z niego ozdobę kolekcji lub powiesić na ścianie jako dekorację, którą można cieszyć się bez końca. Rozwijajcie się razem. Model do zbudowania ma dzieloną konstrukcję, dzięki czemu dwie osoby mogą budować go jednocześnie. To świetny sposób na spędzenie czasu w gronie przyjaciół lub rodziny. Rośliny zrobione z roślin. Ten zestaw jest częścią rewolucyjnej botanicznej kolekcji LEGO dla dorosłych i zawiera elementy wykonane z plastiku pochodzenia roślinnego, pozyskanego z trzciny cukrowej ze zrównoważonego źródła. Rozwijaj kreatywność – stwórz ozdobę LEGO® Icons Stroik z suszonych kwiatów (10314) dzięki temu relaksującemu zestawowi dla dorosłych Inspirowany jesienią – ten kwiatowy zestaw konstrukcyjny jest pełen kolorowych kwiatów inspirowanych barwami jesieni, a jego głównymi elementami są gerbera i róża Wspólne budowanie – model ma dzieloną konstrukcję, więc jednocześnie mogą budować dwie osoby. To świetna okazja do relaksu i wspólnego budowania z najbliższymi Kwitnące ozdoby – po ukończeniu model można ustawić na stole, powiesić na ścianie lub połączyć z innymi zestawami z tej serii, by stworzyć dużą kompozycję Prezent dla miłośników kwiatów – floryści i miłośnicy kwiatów mogą rozwijać swoją pasję dzięki modelowi LEGO® Icons Stroik z suszonych kwiatów Wymiary – produkt ma 7 cm wysokości, 40 cm szerokości i 13 cm głębokości Rośliny zrobione z roślin – ten zestaw jest częścią botanicznej kolekcji LEGO i zawiera elementy wykonane z plastiku pochodzenia roślinnego, pozyskanego z trzciny cukrowej ze zrównoważonego źródła Cyfrowe instrukcje budowania – aplikacja LEGO® Builder zawiera cyfrową wersję instrukcji budowania dołączonych do tego modelu Model wysokiej jakości – klocki LEGO® spełniają rygorystyczne standardy. Od ponad 60 lat są niezmiennie kompatybilne i łatwe w łączeniu Bezpieczeństwo gwarantowane – nasze klocki i elementy są dokładnie testowane, aby spełniać światowe standardy dotyczące bezpieczeństwa i jakości, zapewniając Ci poczucie bezpieczeństwa przy składaniu zestawów konstrukcyjnych LEGO® Komputronik.plZłóż skargę | 175 zł |
LEGO 10314 ICONS Stroik z suszonych kwiatówStwórz dekorację, która nie wymaga pielęgnacji, budując LEGO Icons Stroik z suszonych kwiatów (10314). Wciągający projekt kon... więcejstrukcyjny dla dorosłych jest pełen kolorowych kwiatów inspirowanych barwami jesieni. Gwiazdami bukietu są gerbera i róża. Po ukończeniu możesz stworzyć z niego ozdobę kolekcji lub powiesić na ścianie jako dekorację, którą można cieszyć się bez końca. Electro.plZłóż skargę | 200 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego IconsPorównaj w tabeli →
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 719 zł
wiek 18+, unisex, transport lotniczy, elementów 2083 szt., ruchome części
od 259 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 693 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 1 999 zł
wiek 18+, unisex, rozrywka, elementów 3756 szt., bohaterów 11 szt., ruchome części
od 398 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1254 szt., bohaterów 4 szt.
od 59 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 4514 szt., bohaterów 22 szt., ruchome części
od 580 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 1456 szt., ruchome części
od 1 920 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 3304 szt., bohaterów 8 szt.
od 829 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 2336 szt., ruchome części
od 949 zł
wiek 18+, unisex, elementów 2651 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 1 279 zł
wiek 18+, unisex, budynki, elementów 4014 szt., bohaterów 7 szt.
od 148 zł
wiek 18+, unisex, transport lądowy, elementów 310 szt., bohaterów 2 szt.
Wideo recenzje
LEGO Icons 2023 Dried Flower Centerpiece 10314 Review
25 stycznia 20231 668 przegląd
$50 Un-killable Flower? Lego Dried Flower Centerpiece Review #lego #10314
25 lutego 2023161 przegląd
LEGO ICONS 10314 - DRIED FLOWER CENTERPIECE - SPEED BUILD
18 maja 2023160 przegląd
LEGO® Icons Dried Flower Centerpiece (10314)[812 pcs] Speed Build @TopBrickBuilder18plus
7 czerwca 2023128 przegląd
LEGO ICONS Dried Flower Centerpiece | 10314 | Speed Build
6 lutego 2023205 przegląd
LEGO Instructions | Icons | 10314 | Dried Flower Centrepiece (Book 2)
4 lutego 2023195 przegląd
LEGO Wildflower Bouquet & Dried Flower set official pics! Fantastic part recolor packs 10313 10314
4 stycznia 202333 773 przegląd
LEGO Icons 2023 Dried Flower Centerpiece 10314 Build Part 1
24 stycznia 20232 409 przegląd
Lego botanicals 2023, wildflowers 10313 and dried flowers 10314, review and compare to other sets
14 lutego 2023814 przegląd
LEGO Icons Dried Flower Centrepiece Speed Build #10314
11 lutego 202333 301 przegląd
LEGO BOTANICAL COLLECTION 2023 10313 WILDFLOWER BOUQUET 10314 DRIED FLOWER CENTREPIECE
6 stycznia 2023374 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 218 zł
wiek 7+, dla dziewczynek, zestawy fabularne, elementów 669 szt., bohaterów 4 szt.
od 133 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, elementów 669 szt.
od 162 zł
wiek 6+, dla dziewczynek, rozrywka, elementów 789 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 582 zł
wiek 18+, unisex, science fiction, elementów 1369 szt., bohaterów 8 szt., ruchome części
od 1 664 zł
wiek 18+, unisex, zestawy fabularne, elementów 3662 szt., silnik, efekty dźwiękowe
od 199 zł
wiek 8+, unisex, science fiction, elementów 502 szt., bohaterów 6 szt.
od 48 zł
wiek 4+, unisex, science fiction, elementów 104 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 1 599 zł
wiek 16+, unisex, fantasy, elementów 6020 szt., bohaterów 28 szt., ruchome części