Okap Franke FSMD 508 YL żółty (335.0530.202)
Zdjęcia 10 |
Franke FSMD 508 YL żółty |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FSMD 508 YL żółty
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Okap Franke fsmd 508 yl | 2 609 zł |
Okap kuchenny Franke Smart Deco FSMD 508 YL 335.0530.202 żółty mat | 2 609 zł |
Franke FSMD 508 YL Czarny | 2 619 zł |
Okap Franke FSMD 508 YL Smart Deco | 2 609 zł |
Franke FSMD 508 YL Czarny | 2 619 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Franke FSMD 508 YL
Ceny na Franke FSMD 508 YL |
---|---|---|---|---|
Franke FSMD 508 WH biały | od 2 609 zł | 5 oferty | ||
Franke FSMD 508 BK czarny | od 2 609 zł | 9 oferty | ||
Franke FSMD 508 BL granatowy | od 2 485 zł | 16 oferty | ||
Franke FSMD 508 RS różowy | od 2 485 zł | 12 oferty | ||
Franke FSMD 508 GY szary | od 2 484 zł | 18 oferty | ||
Franke FSMD 508 GN zielony | od 2 485 zł | 15 oferty | ||
Franke FSMD 508 YL żółty | od 2 484 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →