Okap Franke FPJ 625 V BK/SS czarny (330.0528.064)
Franke FPJ 625 V BK/SS czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FPJ 625 V BK/SS czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Franke Evo Plus FPJ 625 V BK/SS 330.0528.064 czarne szkło / | 2 069 zł |
Okap Franke NAS RTV AGD Okap FRANKE Evo PLUS 60cm Czarne szkło | 2 069 zł |
Franke FPJ 625 V BKSS Czarny | 2 069 zł |
Okap FRANKE EVO PLUS FPJ 625 V BK/SS | 2 069 zł |
Franke FPJ 625 V BKSS Czarny | 2 069 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →