Płyta grzewcza Franke FMA 839 HI czarny (340.0595.364)
Zdjęcia 4 |
Franke FMA 839 HI czarny |
|
Wbudowany kaptur.
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FMA 839 HI czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Płyta Franke fma 839 hi | 7 959 zł |
Franke Maris FMA 839 HI | 6 799 zł |
Franke Maris FMA 839 HI 83cm | 7 449 zł |
Płyta grzewcza Franke Maris FMA 839 HI | 7 959 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →