Płyta grzewcza Franke FHTL 755 4G TC CO C ciemnobrązowy (106.0183.107)
Franke FHTL 755 4G TC CO C ciemnobrązowy |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FHTL 755 4G TC CO C ciemnobrązowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FRANKE płyta kuchenna FHTL 755 4G TC CO C-1060183107 stal 18/10 FHTL 755 4 | 2 965 zł |
Franke Country FHTL 755 4G TC CO C 75cm | 2 219 zł |
Płyta gazowa FRANKE Country FHTL 755 4G TC CO C miedziany (106.0183.107) T | 2 649 zł |
Płyta gazowa Franke COUNTRY FHTL 755 4G TC CO C MIEDŹ RUSTYKALNA 106.0183. | 2 649 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →