Płyta grzewcza Franke FMA 654 I F BK czarny (108.0606.111)
Zdjęcia 3 |
Franke FMA 654 I F BK czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FMA 654 I F BK czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke Kuchenka indukcyjna Maris FMA 654 I F BK Nero FMA 654 I F BK - blac | 3 283 zł |
Franke Maris FMA 654 I F BK 108.0606.111 | 2 229 zł |
Franke Maris FMA 654 I F BK 65cm | 2 299 zł |
Płyta grzewcza Franke FMA 654 I F BK | 2 299 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →