Płyta grzewcza Franke FMY 808 I FP BK czarny (108.0613.588)
Franke FMY 808 I FP BK czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FMY 808 I FP BK czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke Mythos FMY 808 I FP BK kuchenka do zabudowy FMY 808 I FP BK - black | 7 420 zł |
Płyta indukcyjna Franke Mythos FMY 808 I FP BK Czarne szkło | 7 459 zł |
Płyta indukcyjna FRANKE Mythos FMY 808 I FP BK czarne szkło Fume (108.0613 | 7 459 zł |
FRANKE studio 108.0613.588 FMY 808 I FP BK Płyta indukcyjna Mythos Czarne | 7 459 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →