Płyta grzewcza Franke FHMA 755 4G DC XS C stal nierdzewna (106.0554.320)
Zdjęcia 3 |
Franke FHMA 755 4G DC XS C stal nierdzewna czarny stal nierdzewna |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FHMA 755 4G DC XS C stal nierdzewna
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta gazowa z 5 palnikami od Franke Maris FHMA 755 4G DC MB C - czarny ma | 4 552 zł |
Płyta gazowa Franke Maris FHMA 755 4G DC XS C 106.0554.320 stal szlachetna | 2 639 zł |
Franke Maris FHMA 755 4G DC XS C 73cm | 2 639 zł |
Płyta gazowa FRANKE Maris FHMA 755 4G DC XS C stal szczotkowana (106.0554. | 2 639 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Franke FHMA 755 4G DC XS C
Ceny na Franke FHMA 755 4G DC XS C |
---|---|---|---|---|
Franke FHMA 755 4G DCMaris MB C czarny | od 3 059 zł | 9 oferty | ||
Franke FHMA 755 4G DC XS C stal nierdzewna | od 2 639 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →