Patelnia KitchenAid CC004949-001 24 cm
KitchenAid CC004949-001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje KitchenAid CC004949-001
Ceny na KitchenAid CC004949-001 |
---|---|---|---|---|
KitchenAid CC004948-001 20 cm | od 467 zł | 1 oferta | ||
KitchenAid CC004949-001 24 cm | od 485 zł | 1 oferta | ||
KitchenAid CC004950-001 28 cm | od 538 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →