Płyta grzewcza Franke FMY 839 HI czarny (340.0529.586)
Franke FMY 839 HI czarny |
|
Wbudowany kaptur o maksymalnej wydajności 700 m3/h.
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FMY 839 HI czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta kuchenna zintegrowana z okapem Franke Mythos FMY 839 HI 2.0 340.0597 | 13 709 zł |
Franke Mythos FMY 839 HI 2.0 77cm | 13 199 zł |
Franke Mythos 2GETHER FMY 839 HI 2.0 płyta indukcyjna z okapem | 13 709 zł |
Franke Mythos FMY 839 HI 2.0 77cm | 13 799 zł |
Płyta indukcyjna z okapem FRANKE Mythos 2gether FMY 839 HI 2.0 (340.0597.2 | 13 709 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →