Płyta grzewcza Franke Mythos FMY 906 I FP BK czarny (108.0675.431)
Zdjęcia 8 |
Franke Mythos FMY 906 I FP BK czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Mythos FMY 906 I FP BK czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke Mythos 1080675431 płyta indukcyjna FMY 906 I FP BK Fume black glass | 14 064 zł |
Płyta indukcyjna FRANKE Mythos FMY 906 I FP BK czarne szkło Fume (108.0675 | 8 199 zł |
FRANKE studio 108.0675.431 Mythos FMY 906 I FP BK Czarne szkło Fume - płyt | 8 199 zł |
Płyta FRANKE MY 906 I FP BK 108.0675.431 Indywidualne Wyceny! Sprawdź! (22 | 8 199 zł |
FRANKE Płyta indukcyjna 90cm FMY 906 I FP BK czarne szkło Fume 108.0675.43 | 7 789 zł |
Płyta FRANKE MY 906 I FP BK 108.0675.431 Indywidualne Wyceny! Sprawdź! (22 | 8 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →