Płyta grzewcza Franke FMA 804 I F BK czarny (108.0606.112)
Zdjęcia 3 |
Franke FMA 804 I F BK czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FMA 804 I F BK czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piano cottura induzione Franke Fma 804 I F Bk FMA 804 I F BK - black | 3 752 zł |
Franke Maris FMA 804 I F BK 77cm | 3 079 zł |
Płyta indukcyjna Franke Maris FMA 804 I F BK Czarne szkło | 3 079 zł |
Franke Maris FMA 804 I F BK 77cm | 3 079 zł |
Płyta indukcyjna FRANKE Maris FMA 804 I F BK czarne szkło (108.0606.112) T | 3 079 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →