Płyta grzewcza Whirlpool SMP 658 C BT IXL czarny
Whirlpool SMP 658 C BT IXL czarny |
|
Zaawansowana technologicznie, wbudowana elektryczna płyta indukcyjna klasy premium ze sterowaniem dotykowym, wytrzymałą podstawą z ceramiki szklanej i technologią FlexiFull. Dzięki cyfrowemu systemowi sterowania z AssistedDisplay model ten automatycznie wykrywa naczynia w dowolnym miejscu i pozwala na stworzenie do 8 niezależnych stref gotowania, z których każda ma własny poziom mocy.
Mierzy 65x51 cm i ma elegancki wygląd zewnętrzny. Obsługuje FlexiCook, który umożliwia tworzenie dużych stref grzewczych do serwowania nieporęcznych produktów, takich jak owalne płocie lub planchi. Płyta Whirlpool SMP 658 C BT IXL zapewnia maksymalną efektywność energetyczną przy sprawności ponad 90%. Stół roboczy tego modelu wykonany jest z najwyższej jakości ceramiki szklanej iXelium, która jest wysoce odporna na zarysowania i otarcia. Aktywacja technologii Eco Booster może chwilowo zwiększyć moc o 60%, co umożliwia szybkie podgrzanie imponującej ilości wody do wrzenia. Funkcja Chef Control umożliwia zmianę mocy grzania poprzez przesuwanie naczynia nad strefą grzewczą. Opatentowana technologia 6th Sense oferuje 63 wstępnie ustawione zabiegi cieplne i zestaw sond zapewniających najlepsze wyniki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool SMP 658 C BT IXL czarny
Wszystkie ceny 13 →Whirlpool SMP658CBTIXL płyta indukcyjna szkło czarna SMP 658C/BT/IXL | 4 120 zł |
WHIRLPOOL Płyta indukcyjna WHIRLPOOL SMP 658C BT IXL Czarny | 3 449 zł |
WHIRLPOOL SMP 658C/BT/IXL 859991043360 | 3 249 zł |
Płyta indukcyjna WHIRLPOOL SMP 658C/BT/IXL | 3 179 zł |
Płyta indukcyjna WHIRLPOOL SMP 658C/BT/IXL | 3 179 zł |