Wiertarko-wkrętarka Bosch UniversalDrill 18 06039C8002
Zdjęcia 10 |
Bosch UniversalDrill 18 06039C8002 |
|
Prosta, wszechstronna 2-biegowa akumulatorowa wiertarko-wkrętarka ręczna z rodziny elektronarzędzi Bosch Do-It-Yourself, przeznaczona dla majsterkowiczów i majsterkowiczów. Jest pozycjonowane jako niedrogie ręczne elektronarzędzie w średniej półki cenowej, przeznaczone do aktywnego użytku domowego. Nadaje się do roli narzędzia zastępczego lub zapasowego do prac profesjonalnych o małej intensywności.
Jest wykonany w ergonomicznej, odpornej na wstrząsy obudowie z tworzywa ABS, ma umiarkowane wymiary i niewielką wagę (1,19 kg). Dzięki ergonomicznej gumowej wkładce na rączce wygodnie dopasowuje się do każdego rozmiaru dłoni. W celu szybkiej wymiany narzędzi jedną ręką, Bosch UniversalDrill 18 06039C8002 jest wyposażony w bezkluczowy uchwyt wiertarski z jedną tuleją. Rozwija moment obrotowy do 30 Nm, co ułatwia wkręcanie i wykręcanie śrub, wkrętów samogwintujących, wkrętów lub potwierdzeń. Przy drugiej prędkości (0-1450 obr / min) może skutecznie wiercić małe otwory w metalach, drewnie i ceramice. Power4 Wszystkie akumulatory 18 V służą do zasilania instrumentu. Zawiera dwa akumulatory 1,5 Ah, ładowarkę AL 1815 CV, podwójną końcówkę i walizkę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch UniversalDrill 18 06039C8002
Wiertarko-wkrętarka BOSCH UniversalDrill 18 06039C8002 | 620 zł |
Wiertarko-wkrętarka BOSCH UniversalDrill 18 06039C8002 | 620 zł |
Modyfikacje Bosch UniversalDrill 18 06039C8002
Ceny na Bosch UniversalDrill 18 06039C8002 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalDrill 18 06039C8002 | od 620 zł | 3 oferty | ||
Bosch UniversalDrill 18 06039C8005 | od 453 zł | 1 oferta | ||
Bosch UniversalDrill 18 06039C8000 | od 354 zł | 1 oferta |