Szlifierka Bosch GWS 750-115 Professional 0601394000
Zdjęcia 4 |
Bosch GWS 750-115 Professional 0601394000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GWS 750-115 Professional 0601394000
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GWS 750 (115 mm) - Szlifierka kątowa (0601394000) | 280 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 750-115 0601394000 | 310 zł |
Szlifierka Bosch GWS 750-115 | 253 zł |
Bosch Professional Gws 750 Professional Niebieski 601394000 | 312 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH B0601394000 | 301 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →